Quick Quote

Quick Quote

 • Please select the sector that most closely matches your own from the list below.
 • Drop files here or

  Witamy na stronie Hydraulics Online

  Witamy na stronie Hydraulics Online! Niezależnego, globalnego partnera oferującego rozwiązania w zakresie hydrauliki siłowej. Możemy zaprojektować, dostarczyć, znaleźć rozwiązanie, naprawić i przetransportować wszystko w zakresie hydrauliki! We współpracy z nami osiągną Państwo to, co wydaje Ci się niemożliwe do zrealizowania…

  Mark i Helen Tonks założyli Hydraulics Online w 2004 roku z zamiarem stworzenia specjalistycznej, niezależnej firmy hydraulicznej, która mogłaby konkurować z większymi, bardziej rozpoznawalnymi i zorientowanymi na konkretny produkt firmami z branży. Dzisiaj Hydraulics Online jest partnerem w zakresie hydrauliki, wybieranym przez klientów na całym świecie.
  Ze swojego biura, znajdującego się na południe od Manchesteru w Wielkiej Brytanii, Hydraulics Online zapewnia wysoce indywidualną obsługę tysiącom klientów na całym świecie.
  Niezależnie od tego, czy są Państwo rozpoznawalną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, czy też rozpoczynają działalność, potrzebują doradztwa w zakresie przygotowania prototypu lub przeprojektowania układu, czy też poszukują regularnych, niedrogich i niezawodnych źródeł zaopatrzenia w popularne urządzenia hydrauliczne, staramy się być konkurencyjni cenowo i pod względem realizacji oraz oferować usługi najwyższej jakości w porównaniu z innymi dostawcami.
  Nasza wizja: stać się światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań w zakresie hydrauliki siłowej, zaspokajających potrzeby klientów.

  10 powodów, dla których klienci zwracają się do nas

  hydraulics online icon customer focus

  KONCENTRACJA NA KLIENCIE

  Wszystko zależy od Państwa: naszym najważniejszym priorytetem jest zadowolenie klienta. Niezależnie od tego, czy jest to małe jednorazowe zlecenie, czy długotrwała współpraca w zakresie kompleksowych usług hydraulicznych, chcemy, aby czuli Państwo satysfakcję z wybrania naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów oraz studiami przypadków.

  Hydraulics Online Independence

  CAŁKOWITA NIEZALEŻNOŚĆ

  Jesteśmy w 100% niezależni – nie jesteśmy tylko przybudówką innej firmy, ale zapewniamy dostęp do produktów ponad 80 firm hydraulicznych, oferujemy całkowicie bezstronne doradztwo oraz optymalne rozwiązania dla naszych klientów. Za każdym razem.

  Hydraulics Online Personable Responsive Service

  INDYWIDUALNA, ELASTYCZNA OBSŁUGA

  Urządzenia hydrauliczne stanowią zwykle część większego produktu lub usługi, więc mamy świadomość, że jeśli sprawnie i szybko nie sprostamy oczekiwaniom, ma to bezpośredni wpływ na Państwa reputację i postrzeganie przez klientów. Jesteśmy znani z naszej wytrwałości i wykraczania ponad przeciętność. Państwa marka jest w dobrych rękach.

  Hydraulics Online Global Reach

  GLOBALNY ZASIĘG

  Obsługujemy klientów w 130 krajach i jesteśmy w Wielkiej Brytanii postrzegani jako wrota do rozwiązań hydraulicznych, stosowanych w innych krajach. Nasza wiedza i doświadczenie, obejmujące 20 kluczowe sektory i rynki, są zarówno rozległe, jak i głębokie: doskonała obsługa i wiedza nie mają granic.

  Hydraulics Online Negotiation Power

  SIŁA NEGOCJACYJNA

  Nasz globalny zasięg i ścisła współpraca ze 140 dostawcami zapewniają nam bezkonkurencyjną ofertę produktów i dużą elastyczność w stosunku do źródeł zaopatrzenia, zarówno pod względem cen, jak i dostaw – tworząc pozytywne sprzężenie, dzięki któremu możemy priorytetowo traktować potrzeby naszych klientów.

  Hydraulics Online Technical Know-how

  FACHOWA WIEDZA TECHNICZNA

  Nasz zespół techniczny posiada 100 lat doświadczenia w dostarczaniu wiodących na świecie produktów, systemów i rozwiązań hydraulicznych. Setki naszych klientów działają w branży hydraulicznej, korzystając z naszej wiedzy i niezależnej pozycji, aby zmaksymalizować swój potencjał sprzedażowy. 

  Hydraulics Online Innovative System Design

  INNOWACYJNE PROJEKTY

  Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zachować poprzednie rozwiązania, czy zdefiniować je od nowa, pomożemy Państwu osiągnąć rzeczy, które wydają się niemożliwe do zrealizowania. Uwielbiamy wyzwania. Wystarczy wspomnieć naszą współpracę z Concorde i HypED, brytyjskim zespołem, który wziął udział w globalnym konkursie SpaceX Hyperloop, ogłoszonym przez Elona Muska.

  Hydraulics Online British Heritage and quality

  BRYTYJSKIE STANDARDY JAKOŚCI

  Nasza firma powstała w oparciu o standardy jakości i chęć ciągłego doskonalenia; zawsze staramy się osiągać jak najlepsze wyniki, oraz aby nasi klienci mogli realizować swój potencjał. Więcej informacji na temat akredytacji ISO 9001 przyznanej nam przez British Standards Institution można znaleźć tutaj.

  Hydraulics Online multiple award winners

  LAUREACI NAGRÓD

  Nasza historia i dotychczasowe osiągnięcia zaowocowały nagrodami za międzynarodowy handel i doskonałość w obsłudze klienta, a także uznaniem wielu organizacji, m.in. Brytyjskiego Departamentu Handlu Międzynarodowego oraz Brytyjskiej Federacji Małych Przedsiębiorstw. Więcej informacji.

  hydraulics online icon community action

  DZIAŁANIE NA RZECZ SPOŁECZNOŚCI

  Poświęcamy czas na działalność charytatywną i wspieramy szkoły, uniwersytety i projekty w ramach lokalnej społeczności, zapewniając studentom staże w miejscu pracy, a nawet inspirując młodsze pokolenie, biorąc udział w szkolnej audycji radiowej. Przeczytaj więcej tutaj.

  W jaki sposób możemy pomóc?

  Czy potrzebują Państwo kompleksowego projektu systemu hydraulicznego lub: pomp hydraulicznych, silników hydraulicznych, siłowników hydraulicznych, agregatów hydraulicznych, filtrów hydraulicznych, akumulatorów hydraulicznych, zaworów hydraulicznych, innych urządzeń hydraulicznych i akcesoriów?

  Nasza strona internetowa pokazuje tylko niewielką liczbę prac, w które się angażujemy oraz produktów, które dostarczamy, więc prosimy nie martwić się, jeśli nie ma na niej tego, czego Państwo szukają.

  line-green-vertical-separator

  Prosimy o kontakt z nami poprzez formularz zapytania, znajdujący się po prawej stronie, czat on-line na dole strony, a także poprzez e-mail: sales@hydraulicsonline.com lub telefonicznie: +44 (0) 845 644 3640  

  Czekamy na Państwa kontakt w sprawie współpracy.

  Byliśmy pod dużym wrażeniem firmy Hydraulics Online ze względu na: ich globalny zasięg, silną pozycję konkurencyjną, solidny model biznesowy oraz planowane inwestycje w technologie, które pozwolą im lepiej poznać potrzeby klientów na wielu rynkach na całym świecie.

  Dr Kevin Gallimore, Kierownik Katedry, Wydział Zarządzania, Manchester Metropolitan University

  To, co w Hydraulics Online robi na mnie największe wrażenie, to ich pasja. Hydraulics Online rozumie, że doskonała obsługa klienta ma kluczowe znaczenie podczas eksportu, ponieważ w ten sposób buduje się relacje biznesowe na odległość. Jeśli połączysz to z doskonałą obsługą klienta – co robi Hydraulics Online – możesz odnosić sukcesy w eksporcie. Bardzo się cieszę, że mogę z nimi współpracować.

  Veronica Dawson, Doradca ds. Handlu, Brytyjski Departament Handlu Międzynarodowego

  To było naprawdę wspaniałe zobaczyć, jak zakwestionowaliście status quo, stając się globalnym dostawcą specjalistycznych rozwiązań e-handlu dla zróżnicowanej bazy klientów na całym świecie. Często słyszy się mantrę, aby stawiać klienta na pierwszym miejscu, ale najwyraźniej wam się to udało.

  Russell Towlson, Brytyjsko-Polska Izba Handlowa

  Cieszy mnie, że firma Hydraulics Online zdobyła nagrodę w kategorii eksport w konkursie FSB North West Business Awards. Firma oferuje naprawdę fantastyczny asortyment produktów hydraulicznych, co sprawia, że jest ona niezbędnym punktem kontaktowym dla firm w kraju i za granicą. Fakt, że prowadzi ona wysokiej jakości działalność, znajduje odzwierciedlenie w ciągłych sukcesach i rozwoju, co czyni ją wzorem w handlu międzynarodowym dla innych firm.

  Phil McCabe, Brytyjska Federacja Małych Przedsiębiorstw