Quick Quote

Quick Quote

 • Please select the sector that most closely matches your own from the list below.
 • PLEASE NOTE - our independence in a global marketplace gives you choice on pricing and delivery; quick delivery may raise product and shipping costs and vice versa.

 • Drop files here or

  Hydraulics Online’a Hoş Geldiniz

  Hydraulics Online’a Hoş Geldiniz! Bağımsız Global Akışkan Güç Çözümleri Ortağınız. Konu hidrolik olduğunda; tasarlayabiliriz, tedarik edebiliriz, çözüm sunabiliriz, onarabiliriz ve sevk edebiliriz! Bizimle ortaklık yapın. Mümkün olduğunu bile düşünemeyeceğiniz şeyleri başarın…

  Mark ve Helen Tonks Daha büyük, daha köklü ve ürün odaklı endüstri oyuncuları ile rekabet edebilecek uzman, bağımsız bir hidrolik şirketi oluşturma azmiyle 2004 yılında Hydraulics Online’ı kurdu. Günümüzde, Hydraulics Online, dünya çapındaki müşterilerin tercih ettiği hidrolik ortağıdır.
  Hydraulics Online, Manchester, Birleşik Krallık şehrinin hemen güneyinde bulunan ofislerimizden dünya çapındaki binlerce müşteriye tamamıyla müşteriye özel hizmet sunuyor.
  İster köklü bir “çok bilinen marka”, ister yeni başlayan bir şirket olun; ister prototip üretimi veya yeniden tasarlama sırasında rehberliğe, ister normal uygun maliyetli ve güvenilir, bilinen bir hidrolik ekipmanı tedarikine ihtiyaç duyuyor olun, diğer tedarikçilere kıyasla fiyat ve teslimat bakımından rekabetçi ve hizmet kalitesi bakımından üstün olmaya kendimizi adadık.
  Vizyonumuz, müşteri odaklı akışkan gücü çözümlerinde dünya lideri tedarikçi olmaktır.

  Müşterilerin Bizi Seçmelerinin 10 Nedeni

  hydraulics online icon customer focus

  MÜŞTERİ ODAKLILIK

  Her şey sizinle ilgili: bir numaralı önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. İster tek seferlik bir iş, ister karmaşık hidrolik hizmetlerinin sunulduğu kalıcı bir ilişki olsun, bizi bulduğunuz için memnun kalmanızı istiyoruz. Başkalarının hakkımızda söylediklerini müşteri referanslarında ve vaka çalışmalarında okuyabilirsiniz.

  Hydraulics Online Independence

  %100 BAĞIMSIZ

  %100 bağımsızız – yalnızca başka bir şirketin satış uzantısı değiliz – 80’in aşkın hidrolik markasına erişim, tamamen tarafsız tavsiye ve müşterilerimiz için en ideal çözümleri sunuyoruz. Her seferinde.

  Hydraulics Online Personable Responsive Service

  KİŞİYE ÖZEL, DUYARLI HİZMET

  Hidrolik, genellikle daha büyük bir ürünün veya hizmetin bir parçasını oluşturur. Bu nedenle, ilk seferinde ve hızlı bir şekilde başarılı olamazsak, itibarınızı ve müşterilerimizin bizi değerlendirme biçimini doğrudan etkilediğini biliyoruz. Elimizden gelenden de fazlasını yapmaya yönelik kararlı yaklaşımımız ve istekliliğimiz ile tanınıyoruz. Markanız güvenilir ellerde.

  Hydraulics Online Global Reach

  GLOBAL ERİŞİM

  130 ülkedeki müşterileri destekliyoruz ve Birleşik Krallık’ta dünyanın tümü için hidrolik çözümlere uzanan “ana kapı” olarak görülüyoruz. 20 temel sektörü ve piyasayı kapsayan bilgi birikimimiz ve tecrübemiz, derin olduğu kadar da geniştir; mükemmel servis ve bilgi birikimimiz sınırsızdır.

  Hydraulics Online Negotiation Power

  PAZARLIK GÜCÜ

  Global erişimimiz ve 140 tedarikçi ile entegre ortaklığımız, hem fiyatlandırma hem de teslimat bakımından bize rakipsiz seçenek ve daha fazla tedarik esnekliği sağlayarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını öncelik verdiğimiz verimli bir döngü sağlıyor.

  Hydraulics Online Technical Know-how

  TEKNİK KNOW-HOW VE BİLGİ BİRİKİMİ

  Teknik ekibimiz, dünya lideri hidrolik ürünlerin, sistemlerin ve çözümlerin teslimatında 100 yıllık tecrübeye sahiptir. Hidrolik endüstrisindeki yüzlerce müşterimiz, kendi satış potansiyellerini en üst seviyeye çıkarmak üzere bilgi birikimimizden ve bağımsızlığımızdan faydalanıyor.

  Hydraulics Online Innovative System Design

  YENİLİKÇİ TASARIM

  İster geçmişi korumak, ister geleceği yeniden tanımlamak istiyor olun, mümkün olduğunu bile düşünemeyeceğiniz şeyleri başarmanıza yardımcı olabiliriz. Zorlu işlerden keyif alıyoruz. Concorde ve Elon Musk’ın küresel SpaceX Hyperloop yarışmasında yarışan Birleşik Krallık ekibi HypED ile ortaklıklarımızı keşfedin.

  Hydraulics Online British Heritage and quality

  İNGİLİZ KALİTE STANDARTLARI

  Kalite temeline dayanıyoruz ve sürekli iyileştirme odaklı hareket ediyoruz; her zaman mümkün olanın en iyisi için çabalıyoruz ve müşterilerimizin de kendi potansiyellerine ulaşabilmelerini sağlıyoruz. İngiliz Standartları Enstitüsünden aldığımız ISO 9001 akreditasyonu hakkında daha fazlasını okumak için buraya tıklayın.

  Hydraulics Online multiple award winners

  ÖDÜLLÜ

  Hikayemiz ve bugüne kadar elde ettiğimiz başarılarımız, uluslararası ticaret ve müşteri hizmetleri alanındaki mükemmel başarılarımız için ödüller kazanmamızı ve aralarında Birleşik Krallık Uluslararası Ticaret Departmanı ile Birleşik Krallık Küçük İşletmeler Federasyonunun da yer aldığı pek çok kurumun onayını aldık. Daha fazlasını keşfedin.

  hydraulics online icon community action

  TOPLULUK HAREKETİ

  Gördüğümüz iyiliklerin “karşılığını vermeye” ve yerel topluluğumuzdaki okulları, üniversiteleri ve projeleri desteklemeye zaman ayırıyoruz. Öğrencilere, iş tabanlı öğrenim olanakları sağlıyoruz; hatta bir okul radyosundaki programa konuk olarak yeni nesle ilham veriyoruz. Daha fazlasını okumak için buraya tıklayın.

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Eksiksiz hidrolik sistem tasarımı mı yoksa hidrolik pompalar, hidrolik motorlar, hidrolik silindirler, hidrolik güç kaynakları, hidrolik filtreleri, hidrolik akümülatörler, hidrolik valfler, başka hidrolik ekipman ve aksesuarlar mı arıyorsunuz?

  Web sitemiz ilgilendiğimiz işlerin ve tedarik ettiğimiz ürünlerin yalnızca küçük bir kısmını sergiliyor. Bu yüzden, aradığınızı bulamazsanız endişelenmeyin.

  line-green-vertical-separator

  Sağ taraftaki soru formunu veya bu sayfanın altındaki çevrimiçi sohbet alanını kullanarak hemen bize ulaşın. İsterseniz bize sales@hydraulicsonline.com adresinden veya +44 (0) 845 644 3640 numarasından ulaşabilirsiniz.  

  Yakında sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

  Hydraulics Online’dan etkilenme sebebimiz özellikle global erişim, açık rekabetçi yönelimi, güçlü iş modeli ve dünya çapındaki çok çeşitli piyasalarda bulunan müşterilerini daha iyi anlamak üzere teknolojiye yatırım yapma planlarıydı.

  Dr. Kevin Gallimore, Kıdemli Başkan, İş İdaresi Departmanı, Manchester Metropolitan Üniversitesi.

  Hydraulics Online’ın beni en çok etkileyen özelliği, tutkusu. Hydraulics Online, iş ilişkisini uzaktan kurduğunu için mükemmel müşteri hizmetlerinin ihracatta kritik öneme sahip olduğunu anlıyor. Hydraulics Online’ın yaptığı gibi bunu mükemmel müşteri hizmetleri ile bir araya getirirseniz, ihracatta başarılı olabilirsiniz. Onlarla çalışmaktan çok memnunum.

  Veronica Dawson, Ticaret Danışmanı, Birleşik Krallık Uluslararası Ticaret Departmanı

  Sıfırdan başlayarak, çok çeşitli bir müşteri tabanına hizmet veren dünya çapında uzman bir e-ticaret çözüm sağlayıcıyı oluşturarak statükoya nasıl meydan okuduğunuzu görmek gerçekten harika. Müşteriyi ön planda tutma söyleminiz bu günlerde klişe olsa da, sizin bu konuda başarılı olduğunuz açıkça ortada.

  Russell Towlson, Birleşik Krallık Uluslararası Ticaret Departmanı, Polonya

  Hydraulics Online’ın FSB Kuzeybatı İşletme Ödülleri ihracat kategorisinde ödül kazanması son derece memnuniyet verici. Firma, gerçekten etkileyici bir hidrolik ürünleri yelpazesi sunarak yurtiçindeki ve yurtdışındaki şirketler için önemli bir durak haline geldi. Nitelikli bir işletme oluşu, devam eden başarısına ve büyümesine yansıyor. Bu da diğer işletmeler için uluslararası ticarette standart bir destek noktası haline gelmesini sağlıyor.

  Phil McCabe, Küçük İşletmeler Federasyonu, Birleşik Krallık

  It looks like you're visiting us from the US

  close x

  WELCOME!

  WE ARE A ONE-STOP HYDRAULIC HUB, OFFERING EUROPEAN BRANDS AND

  FAST DELIVERY TO THE US

  Contact our award-winning team today for a
  competitive quote and lead-time on:

  Parker Denison | Bosch Rexroth | Danfoss | Casappa | Hawe
  Dowty | MP Filtri | Oil Control | Smiths Industries | Vivoil | Walvoil

  Quick quote